Senarai Wakil PTJ

KAMPUS PULAU PINANG 04 -653 3888
BIL
PTJ
WAKIL
1 
 BAH HAL EHWAL DAN PEMBANGUNAN PELAJAR

NOOR FAZLINA BINTI MOHTAR

2 
 BAHAGIAN HAL EHWAL AKADEMIK DAN ANTARABANGSA

SITI SARAH BINTI IBRAHIM

3 
 BAHAGIAN HAL EHWAL DAN PEMBANGUNAN PELAJAR - (RUMAH ANTARABANGSA)

NOOR FAZLINA BINTI MOHTAR

4 
 BAHAGIAN JARINGAN INDUSTRI DAN MASYARAKAT

AZZIAYATI BINTI ROSLAN

5 
 BAHAGIAN PEMBANGUNAN INSTITUSI

CHEW MUN WAI

6 
 BAHAGIAN PEMBANGUNAN LESTARI DAN KORPORAT

ABD RAHMAN BIN ALI

7 
 BAHAGIAN PENYELIDIKAN DAN INOVASI

MAZLINA BINTI OTHMAN

8 
 CANSELORI - PEJABAT NAIB CANSELOR

ANAS BIN HASAN

9 
 CANSELORI - SEKRETERIAT FALSAFAH DAN SAINS ISLAM

10 
 CANSELORI - UNIT AUDIT DALAM

HASLINA BINTI ISMAIL

11 
 CANSELORI - UNIT PERHUBUNGAN AWAM

MAHANI LAZIM

12 
 CANSELORI - UNIT TERJEMAHAN MELALUI KOMPUTER

ROHANA BINTI OMAR

13 
 CENTRE FOR CHEMICAL BIOLOGY

YUSRI

14 
 DESASISWA AMAN DAMAI

PN. NORHAYATI DARUDIN

15 
 DESASISWA BAKTI PERMAI

CIK ZURIANA

16 
 DESASISWA CAHAYA GEMILANG

EN. HAMDAN

17 
 DESASISWA FAJAR HARAPAN

PN. SELIHAN

18 
 DESASISWA INDAH KEMBARA

EN. NORHISHAM

19 
 DESASISWA RESTU

PN. NOORSIDA

20 
 DESASISWA SAUJANA

PN. SOBIAH

21 
 DESASISWA TEKUN

PN. SITI RUKIAH

22 
 INSTITUT PENGAJIAN SISWAZAH USM

KHADIJAH BINTI YUSOFF

23 
 INSTITUT PENYELIDIKAN DAN PENDIDIKAN TINGGI NEGARA

NOR AZREEN BINTI ZAINUL

24 
 INSTITUT PENYELIDIKAN PERUBATAN MOLEKUL

IRWAN EFFENDY BIN MD NOR

25 
 INSTITUT PERUBATAN DAN PERGIGIAN TERMAJU

SHAFIZA OMAR

26 
 INSTITUT PERUBATAN DAN PERGIGIAN TERMAJU

NOORSYUHADA ABDUL RAHIM

27 
 INSTITUT PERUBATAN DAN PERGIGIAN TERMAJU

MUSTAFA ALBAKRI BIN ABDUL MAJID

28 
 JABATAN BENDAHARI

SITI ZAINURA BT KADIR

29 
 JABATAN KESELAMATAN

MOHAMMAD KASNI BIN ISMAIL

30 
 JABATAN PEMBANGUNAN

NUR HAFIZZAH BAHARUDIN

31 
 JABATAN PENDAFTAR

KHALILI BIN TALIB

32 
 JABATAN PENDAFTAR

ARNI ADILA BINTI JAMIL

33 
 JABATAN PENDAFTAR

NORLITA BINTI ISA

34 
 JABATAN PENDAFTAR

SYAHIRA ABDUL RAZAK

35 
 MUZIUM & GALERI TUANKU FAUZIAH

FARIDAH BINTI MOHD HASHIM

36 
 PELANTAR PENYELIDIKAN ASAS / EKSPERIMENTAL

SARDARA BABY BINTI RAHMAT ALI

37 
 PERPUSTAKAAN HAMZAH SENDUT

AZIZAH BINTI AHMAD

38 
 PUSAT IPV6 TERMAJU NEGARA (NAV6)

ROSNAH BINTI IDRUS

39 
 PUSAT ISLAM

ASMA BINTI ABBAS

40 
 PUSAT KAWALAN DOPING

PN. NOORLEENDA MD. NASIR

41 
 PUSAT KESIHATAN

AZHAN BIN SAMSUDIN

42 
 PUSAT PENERBIT UNIVERSITI SAINS MALAYSIA

ROHANA BINTI ABDUL AZIZ

43 
 PUSAT PENGAJIAN BAHASA, LITERASI & TERJEMAHAN

PUAN SITI ROHANA

44 
 PUSAT PENGAJIAN ILMU KEMANUSIAAN

MAZLINA BINTI MOHAMAD

45 
 PUSAT PENGAJIAN ILMU PENDIDIKAN

RUSNANI BINTI BAKAR

46 
 PUSAT PENGAJIAN KOMUNIKASI

NORAINI MD ZIN

47 
 PUSAT PENGAJIAN PENDIDIKAN JARAK JAUH

NOOR ZURYANTI BINTI UMAR ZUKI

48 
 PUSAT PENGAJIAN PENGURUSAN

NOR AZREEN BINTI ZAINUL

49 
 PUSAT PENGAJIAN PENGURUSAN

MD NOOR BIN DIN

50 
 PUSAT PENGAJIAN PERUMAHAN BANGUNAN DAN PERANCANGAN

NOORAINI BINTIABU HASSAN

51 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS FARMASI

KHAIRUL NIZA BINTI ABDUL RAZAK

52 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS FARMASI

MOHD SHAHRIZAN BIN KHALID

53 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS FARMASI

FARIDAH BINTI YUSOF

54 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS FIZIK

NOORZILA BT ZAINAN

55 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS FIZIK - (UNIT PENYELIDIKAN ILMU FALAK DAN SAINS ATMOSFERA)

NAINAMAL BEE BT PITCHAI

56 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS KAJIHAYAT

CHE ROHANA BINTI ABDULLAH

57 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS KAJIHAYAT - (KAJIAN SAMUDERA DAN PANTAI)

ALIF RASHIDI BIN RASIM

58 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS KEMASYARAKATAN

SITI NUR FAEZAH BINTI AHMAD

59 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS KEMASYARAKATAN

TEH GAIK LAN

60 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS KIMIA

YEOH CHOOI LING

61 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS KOMPUTER

SITI SUHAILA BINTI SHAHBUDIN

62 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS MATEMATIK

SURIATI BINTI MUKHTAR

63 
 PUSAT PENGAJIAN SENI

NORAINI ABD RAHIM

64 
 PUSAT PENGAJIAN SENI - (PEMBANGUNAN SENI DAN BUDAYA)

65 
 PUSAT PENGAJIAN TEKNOLOGI INDUSTRI

JULIANA JAAFAR

66 
 PUSAT PENGETAHUAN KOMUNIKASI DAN TEKNOLOGI

AZMI SAMSUDIN

67 
 PUSAT PENGETAHUAN KOMUNIKASI DAN TEKNOLOGI

NORIZAN BIN ABU BAKAR

68 
 PUSAT PENGETAHUAN KOMUNIKASI DAN TEKNOLOGI

ZAHIR BIN CHIN

69 
 PUSAT PENYELIDIKAN ARKEOLOGI GLOBAL

GOON KUANG OK

70 
 PUSAT PENYELIDIKAN DADAH DAN UBAT-UBATAN

MOHAMAD YUSRI JAAFAR

71 
 PUSAT PENYELIDIKAN DASAR

ELIZA BINTI MOHD RASID

72 
 PUSAT PENYELIDIKAN PEMBANGUNAN WANITA

NORSHILAWATI BINTI MOHD SHIBI

73 
 PUSAT RACUN NEGARA

SITI ESHAH BINTI HASHIM

74 
 PUSAT SEJAHTERA ( PUSAT PERUBATAN DAN PERGIGIAN )

LEE WEI YIN

75 
 PUSAT TEKNOLOGI PENGAJARAN DAN MULTIMEDIA

MAZNAH BINTI AMIR

76 
 SYARIKAT USAINS HOLDING SENDIRIAN BERHAD

KUNALAN A/L DAVA RAJOO

77 
 UNIT KESELAMATAN DAN KESIHATAN PEKERJAAN UNIVERSITI

NOOR AZUAN BIN AHMAD

78 
 UNIT PENYELIDIKAN KAWALAN VEKTOR

ASHIAH BINTI ABU SEMAN

79 
 UNIT PERUMAHAN DAN PENGINAPAN UNIVERSITI

PN. INA ROZANA

KAMPUS KESIHATAN 09-766 3000
BIL
PTJ
WAKIL
1 
 BAHAGIAN HAL EHWAL & PEMBANGUNAN PELAJAR (KESIHATAN)

ROSMAWATI BINTI ABDULLAH @IBRAHIM

2 
 DESASISWA MURNI

PN. FARINUM BT JAABAR

3 
 DESASISWA NURANI

NOOR AKMA AINI BT CHE ISA

4 
 HOSPITAL UNIVERSITI SAINS MALAYSIA

PN. WAN ROSMINI BT YAHAYA

5 
 HOSPITAL UNIVERSITI SAINS MALAYSIA

EN. MOHD NAZERI B. HUSIN @ DAUD

6 
 HOSPITAL UNIVERSITI SAINS MALAYSIA

PN. NOOR HASHIMAH ZAKARIA

7 
 INSTITUT PENGAJIAN SISWAZAH (KCK)

DUNIYA BIN ALI

8 
 INSTITUT PENYELIDIKAN PERUBATAN MOLEKUL (KESIHATAN)

PN. NORLIZAINI T MOHD DOM

9 
 JABATAN BENDAHARI (KESIHATAN)

PN. DAN HENG LUAN

10 
 JABATAN KESELAMATAN (KESIHATAN)

EN. MOHAMMAD KASNI ISMAIL

11 
 JABATAN PEMBANGUNAN (KESIHATAN)

KHAIRUL ITHMA BIN MAHDI

12 
 JABATAN PEMBANGUNAN (KESIHATAN)

EN. CHAUDRY MOHD. RAFIQ KHAN B. MOHD. SADIQ

13 
 JABATAN PENDAFTAR (KESIHATAN)

NORAIDA BT YUSOF

14 
 JABATAN PENDAFTAR (KESIHATAN)

PN. ROSHANI RAMLI

15 
 PEJABAT PENGARAH KAMPUS (KESIHATAN)

PN. RANIMAH BT ABDULLAH

16 
 PEJABAT PENGARAH KAMPUS (KESIHATAN)

NORMA MAT HUSAIN

17 
 PEJABAT PENGARAH KAMPUS (KESIHATAN)

HIRMAN BIN HASNI

18 
 PELANTAR PENYELIDIKAN KLINIKAL (KESIHATAN)

PN. NORASIAH BT MOHAMED

19 
 PELANTAR PENYELIDIKAN SAINS KLINIKAL

PUAN NORASIAH MOHAMED

20 
 PERPUSTAKAAN HAMDAN TAHIR

PN. ANITA SULAIMAN

21 
 PUSAT PENGAJIAN BAHASA, LITERASI & TERJEMAHAN (KCK)

PUAN MAIZATUL AKMA ABD. GHANI

22 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS KESIHATAN

PN. SANITA BT. HASAN

23 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS KESIHATAN

PN. ROHAYAH BT HASHIM

24 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS PERGIGIAN

EN. ZAKARIA B. YUSOFF

25 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS PERGIGIAN

PN. ADUNI BT MOHD ARIFIN

26 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS PERUBATAN

PN. SERI ANDAYU ZAMAN

27 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS PERUBATAN

HAM SIEW LING

28 
 PUSAT PENGAJIAN SAINS PERUBATAN

PUAN NOR MARLISA SAUDI

29 
 PUSAT PENGETAHUAN KOMUNIKASI DAN TEKNOLOGI (KESIHATAN)

NORMAWATI ABDULLAH

KAMPUS KEJURUTERAAN 04 -599 5999
BIL
PTJ
WAKIL
1 
  PUSAT PENYELIDIKAN SAINS DAN KEJURUTERAAN (SERC)

BEBE FATIMAH BINTI HAQ NAWAZ

2 
 BAHAGIAN HAL EHWAL DAN PEMBANGUNAN PELAJAR (KEJURUTERAAN)

PUAN SUTINAH BINTI MOHAMED

3 
 DESASISWA JAYA (KEJURUTERAAN)

PUAN SHAHIDA BT ABD RAZAK

4 
 DESASISWA LEMBARAN (KEJURUTERAAN)

PUAN SHAHIDA BINTI ABDUL RAZAK

5 
 JABATAN BENDAHARI (KEJURUTERAAN)

PUAN NORLIZA BINTI HAMID

6 
 JABATAN KESELAMATAN (KEJURUTERAAN)

EN. IDRUS BIN IBRAHIM

7 
 JABATAN PEMBANGUNAN (KEJURUTERAAN)

PUAN SHAFARIDAH BINTI SHAMSUDIN

8 
 JABATAN PENDAFTAR (KEJURUTERAAN)

PUAN SOFIAH BINTI MAT RASIT

9 
 PEJABAT PENGARAH ( KEJURUTERAAN )

AZWAN AFFENDY BIN AHMAD ZAHIDI

10 
 PERPUSTAKAAN (KEJURUTERAAN)

PUAN SHARIAH BINTI OMAR

11 
 PUSAT BAHASA DAN TERJEMAHAN (KEJURUTERAAN)

PUAN SITI ROHANA TR

12 
 PUSAT ISLAM (KEJURUTERAAN)

CIK SHAHIDA ADILA BT ARSAD

13 
 PUSAT PENGAJIAN BAHASA, LITERASI & TERJEMAHAN (KEJ)

AZNIAH AHMAD ZAHUDI

14 
 PUSAT PENGAJIAN KEJURUTERAAN AEROANGKASA

FAKRIAH BINTI JAMALUDDIN

15 
 PUSAT PENGAJIAN KEJURUTERAAN AWAM

ENCIK ZAMZAMI BIN RASIDI

16 
 PUSAT PENGAJIAN KEJURUTERAAN BAHAN DAN SUMBER MINERAL

PUAN FAUZIATUN BINTI DAHARI

17 
 PUSAT PENGAJIAN KEJURUTERAAN ELEKTRIK DAN ELEKTRONIK

PUAN SURAYA BINTI SAPIAN

18 
 PUSAT PENGAJIAN KEJURUTERAAN KIMIA

PUAN AZNI SHAHIDA BINTI KHALID

19 
 PUSAT PENGAJIAN KEJURUTERAAN MEKANIK

PUAN ROSMAWATI BINTI MOHAMATH

20 
 PUSAT PENGETAHUAN KOMUNIKASI DAN TEKNOLOGI (KEJURUTERAAN)

PUAN SHARIZA BINTI SHAARI

21 
 PUSAT PENYELIDIKAN KEJURUTERAAN SUNGAI DAN SALIRAN BANDAR

CIK NOOR HASLIZA BINTI WAN CHIK

22 
 PUSAT REKABENTUK MIKROELEKTRONIK NEGARA

NURUL ALINA AHMAD NASERI

23 
 UNIT INOVASI DAN PEMBANGUNAN TEKNOLOGI (KEJURUTERAAN)

PUAN BEBE FATIMAH BINTI HAQ NAWAZ

24 
 UNIT KESELAMATAN DAN KESIHATAN PEKERJA UNIVERSITI (KEJURUTERAAN)

ENCIK FARIS BIN ABDULLAH

25 
 UNIT KESIHATAN (KEJURUTERAAN)

PUAN AZIZAH BINTI MOHAMAD

26 
 UNIT PERHUBUNGAN INDUSTRI (KEJURUTERAAN)

PUAN FAKRIAH BT HJ JAMALUDDIN

Tamat